Cena tetování

Cena za trvalé tetování se vždy odvíjí od velikosti, složitosti i časové náročnosti konkrétního motivu, jeho umístění, spotřeby barvy a materiálů.

V Tattoo studiu máme stanovenou minimální sazbu za tetování v hodnotě 1500,- Kč, děláme slevy na tetování pro dva při jednom termínu (nevztahuje se na minimální sazbu za jedno tetování), nebo děláme i slevu pokud budete chtít více tetování najednou a v jednom termínu.

Tetujeme kvalitním atestovaným a šetrným tetovacím strojkem a používáme výhradně sterilní jednorázové tetovací jehly/cartridge, jednorázové pomůcky a kvalitní tetovací barvy které mají atest o zdravotní nezávadnosti a to vše nás stojí hromadu peněz,  protože nám na vašem zdraví opravdu záleží, nenakupujeme tedy v Číně, ale výhradně kvalitní a ověřené produkty od českých Tattoo Shopů které jsou pod stálou kontrolou Krajské hygieny a české obchodní inspekce. 

Odhad ceny můžeme stanovit on-line, stačí nám napsat popis vaší představy.

Osobní konzultace v den termínu kdy se i tetuje, vytvoření návrhu a jeho případné úpravy jsou zahrnuty do celkové ceny tetování, ale požadujeme zálohu která nám bude garantovat že máte o tetování skutečný zájem a chcete tetování od nás. Záloha vám bude při placení odečtena, ale pokud se na termín nedostavíte, záloha vám propadne ve prospěch tatéra který si pro vás motiv předpřipravil a dal tomu spoustu svého času který nemůže být zadarmo - je to jeho práce.

 

Každý zákazník od nás dostane informace k následné péči o tetování i letáček jak se o tetování správně starat - info najdete i zde.

Nabídneme vám i kvalitní krémy k hojení čerstvého tetování i krémy k obnovení barev u staršího tetování. Na tom nešetřete a vemte si sebou víc kaček, tetování vás stojí tisíce a kvalitní krém k péči už jen pár stovek... a je to opravdu moc důležité jak se o čerstvé tetování budete vy sami starat, jakou mu dáte péči, tak bude i následně po zahojení vypadat.

 

Pamatujte že kvalitní tetování bolí jen jednou, ale to levné vás může bolet celý život...

Proto při výběru motivu i tatéra přemýšlejte a na termín si trpělivě počkejte, pokud za předělávku nepovedené a laciné ,,rychlokérky ,, nechcete platit mnohonásobně více.

Pokud chcete tetování pěkné, nemůže to být levné. Tetování není věc, je to umění které budete mít na svém těle po celý zbytek vašeho života a podle toho se odvíjí i ceny.

 

Než se k nám objednáte, přečtěte si pozorně informace

k péči o tetování a také další info a Smluvní podmínky !