Cena tetování

Cena za trvalé tetování se vždy odvíjí od velikosti, složitosti i časové náročnosti konkrétního motivu, jeho umístění, spotřeby barvy a materiálů.

Tetujeme kvalitním atestovaným a šetrným tetovacím strojkem a používáme výhradně sterilní jednorázové tetovací jehly/cartridge, jednorázové pomůcky a kvalitní tetovací barvy které mají atest o zdravotní nezávadnosti a to vše nás stojí hromadu peněz,  protože nám na vašem zdraví opravdu záleží, nenakupujeme tedy v Číně, ale výhradně kvalitní a ověřené produkty od českých Tattoo Shopů které jsou pod stálou kontrolou Krajské hygieny.

Odhad ceny můžeme stanovit on-line, stačí nám napsat popis vaší představy.

Osobní konzultace v den termínu, vytvoření návrhu a jeho případné úpravy jsou zdarma  a tedy již zahrnuty do celkové ceny tetování, ale požadujeme zálohu která nám bude garantovat že máte o tetování skutečný zájem a chcete tetování od nás. Záloha vám bude při placení odečtena, pokud se na termín nedostavíte, záloha vám propadne ve prospěch tatéra který si pro vás motiv předpřipravil a dal tomu spoustu svého času který nemůže být zadarmo - je to jeho práce.

V Tattoo studiu máme stanovenou minimální sazbu pro tetování v hodnotě 1500 Kč, děláme slevy na tetování pro dva, nebo pokud budete chtít více tetování najednou v jednom termínu.

 

Každý zákazník od nás dostane informace k následné péči o tetování i letáček jak se o tetování správně starat.

Nabídneme vám i kvalitní krémy k hojení čerstvého tetování i obnovení barev u staršího tetování. Na tom nešetřete a vemte si sebou víc kaček, tetování vás stojí tisíce a kvalitní krém k péči už jen pár stovek... a je to opravdu moc důležité jak se o čerstvé tetování budete vy sami starat, jakou mu dáte péči, tak bude i následně po zahojení vypadat.

 

Pamatujte že kvalitní tetování bolí jen jednou, ale to levné vás může bolet celý život...

Proto při výběru motivu i tatéra přemýšlejte a na termín si trpělivě počkejte, pokud za předělávku nepovedené a laciné rychlokérky nechcete platit mnohonásobně více.

Pokud chcete tetování pěkné, nemůže to být levné. Tetování není věc, je to umění a podle toho se odvíjí i ceny.

 

Než se k nám objednáte, přečtěte si pozorně informace k péči o tetování

a také další info a Smluvní podmínky !