⚠️ AKTUÁLNÍ INFORMACE k opatřením proti COVID-19 (SARS-CoV-2) 

od 1.7. 2020 do odvolání, pro všechny již objednané i nastávající klienty platí následující:

✅ Do studia s sebou nebrat žádnou další osobu (např.partner, děti, kamarád/ka atd)

✅ Na termín nechodit dříve ani o 5 minut. Chceme tím zamezit aby v čekárně nebyl již nikdo další kdo byl objednán před vámi. Pokud se ve studiu přece jen potkáte s dalším klientem který je například na odchodu, dodržujte 2 metry odstup.

✅ V případě nemoci nebo pokud trpíte symptomy jako je suchý kašel, dušnost, bolest hlavy, únava, horečka, bolest v krku, střevní potíže jako je průjem, bolest kloubů a svalů, ztráta chuti a čichu, zhoršení zraku a pálení očí, zimnice, nebo trpíte i malým příznakem nachlazení, jako je kašel, rýma, se také prosím přeobjednejte. Pokud tak neučiníte a budete mít příznaky výše uvedeného, pošleme vás domů a záloha vám propadne v plné výši. 

✅ Při vstupu do studia se zujete, nebo použijete jednorázové návleky na obuv a bude vám poté na ruce aplikován desinfekční roztok s virucidním účinkem, který pro vás máme k dispozici po celou dobu vašeho pobytu ve studiu.

✅ Před tetováním vyplníte čestné prohlášení že jste naprosto zdráv/a a netrpíte žádným výše uvedeným nepříznivým zdravotním symptomem. 

✅ Před tetováním a po ukončení tetování jsou veškeré povrchy a plochy řádně vydesinfikovány přípravky s virucidním účinkem, při tetování používáme výhradně jednorázové pomůcky, sterilní jehly/cartridge a vše čeho se vy nebo my dotýkáme, je následně ošetřeno desinfekcí s virucidním účinkem. Další preventivní postupy dodržujeme dle provozního řádu schváleného Krajskou Hygienickou stanicí, tento provozní řád je vám k dispozici k nahlédnutí v našem studiu.

Při použití toalety je vám k dispozici desinfekční mýdlo, desinfekční roztok na ruce a jednorázové papírové ručníky.   

přečtěte si také níže uvedené ,, Důležité informace pro vás - smluvní podmínky,,  Pokud něčemu nerozumíte, chcete se na něco zeptat, nebojte se nás oslovit !   

⚠️ Nechoďte do studia pokud nejste předem objednaný !

Objednávejte se přes e-mail, nebo nám napište zprávu na náš fb/ig, případně nám můžete i zavolat na tel.: 776 675 485.

 

Děkujeme za respektování a přejeme Vám pevné zdraví !

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VÁS - SMLUVNÍ PODMÍNKY

14 dní před termínem tetování se vůbec neopalujte a vyhýbejte se pobytu na slunci (včetně solária). Místo tetování nesmí být přehnaně opálené nebo dokonce spálené od sluníčka!

Těhotné a kojící ženy netetujeme! 

Osoby mladší 16 let netetujeme. Pokud jsi starší 16 let ale není ti ještě 18 let, na místě a tedy v den termínu požadujeme účast zákonného zástupce (jeden z rodičů) který nám v souhlasném prohlášení potvrdí že s tetováním i motivem který se má tetovat souhlasí. 

Pokud jste nachlazený nebo dokonce nemocný, termín po domluvě změníme, jinak vám hrozí propadnutí zálohy. 

24 hodin před, ani po tetování není vhodné pít alkohol, hodinu před ani po tetování nepít silnou kávu ani energetické nápoje.

Je dobré se na termín tetování dobře vyspat, dodržet pitný režim (minerálky, ovocný čaj, voda), být najedený, přijít v pohodě a ne ve stresu a taky ať nemusíte nikam spěchat.

Naprosto nevhodné je jít na termín tetování unavený z práce nebo odejít s čerstvým tetováním hned do práce, obzvlášť když máte práci v nečistém prostředí kde není možné se o čerstvé tetování řádně postarat. Udělejte si na termín tetování i těsně po něm volno.

Na domluvený termín přijďte v přesně domluvený čas, tedy určitě ne dříve nebo snad dokonce později.

Pro následnou péči o čerstvé tetování mějte na doma připravené :

Na první den / 3-4 hodiny po tetování: potravinářskou folii a tekuté antibakteriální mýdlo např.Protex, k péči o tetování pro první den je nezbytné.

Druhý až 7 den se tetování ošetřuje doporučenou mastí  (k dostání u nás)

nebo...

jako nejnovější a aktuálně dosud nejlepší způsob péče o bezproblémové hojení čerstvého tetování, vám na požádání aplikujeme týdenní folii Suprasorb F kterou si za 7 dní sami sundáte.

Pod touto folií se tetování bezproblému zahojí a odpadá vám tím složitější způsob péče o vaše čerstvé tetování a také se tím vyhnete riziku vzniku infekce.

Můžete s touto folií i do vody (pouze čistá voda při sprchování, žádné saponáty, pěna nebo sůl do koupele, ani mýdlo nesmí s folií přijít přímo do styku, stejně tak chlorovaná voda v bazénu ničí ty správné účinky této speciální folie)

Po sundání folie se tetování musí ještě ošetřovat regeneračním krémem, který vám doporučíme.

Aplikace folie Suprasorb F je za poplatek 100,- nebo 200,- Kč dle velikosti plochy a doporučené krémy k následné péči jsou za cenu od 100,- do 300,-Kč

Na místě od nás každý obdrží veškeré instrukce k péči i v tištěné podobě.

!!! Upozorňujeme !!!

Pokud se na termín tetování dostavíte spálený od sluníčka, pošleme vás domů a záloha vám propadne – místo tetování nesmí být přehnaně opálené ani spálené sluncem !!!

Pokud by jste onemocněli, nebo jste byli nachlazený (kašel, rýma), je třeba nám to také  ihned napsat a termín po domluvě přesuneme! Pokud se tedy  necítíte dobře, nečekejte že druhý den vám bude už lépe a hurá na tetování, hned napište o změnu termínu, obzvlášť při chřipkové epidemii !  

Obzvlášť pokud by jste užívali léky na ředění krve (Varfarin a pod.) nebo jste užívali antibiotika 1-2 měsíce před termínem tetování, nebo je máte užívat těsně po tetování, případně užíváte i jiné léky, neprodleně nás informujte jaké léky užíváte a dle toho si domluvíme jiný termín.

Upozorňujeme, že pokud se dostavíte na termín tetování nemocný nebo jen nachlazený, máte kašel, silnou rýmu, teplotu, střevní potíže, tak vás pošleme domů a záloha vám propadne !  PŘEOBJEDNEJTE SE POKUD JSTE NEMOCNÝ !

Tetovat se má dát výhradně zdravý člověk !

Jakékoliv nachlazení je známkou snížené imunity a následně i špatného hojení!

Takže pokud nechcete za stejnou práci případně platit dvakrát, dejte se tetovat jen když jste zdravý a berte ohledy i na nás, protože když díky vám onemocníme i my, tak pak musíme všem dalším lidem zrušit termíny. Nebuďte tedy bezohlední a nemyslete jen na sebe…

 

Na termín tetování sebou nevoďte větší počet osob, nebo snad dokonce malé děti. Berte prosím na vědomí, že malé děti do prostor kde se tetuje prostě nepatří  !!! Zajistěte si pro ně hlídání !!!

Nejlépe přijďte sami a pokud není virová epidemie tak s doprovodem max 1 dospělé osoby a to i pokud jdete jen na konzultaci. Pokud bude váš doprovod jevit známky nemoci, bude mít kašel nebo silnou rýmu, bude nemilosrdně ze studia vykázán !

KOREKCE TETOVÁNÍ

 

Někdy je nutná - předělávky, větší černé plochy a podobně.

Realizuje se po 2 až do 6-ti měsíců od data tetování.

Kdo se na kontrolu objedná až po této lhůtě: ( po 6-ti měs. ), nebo je korekce nutná z důvodů vaší nesprávné péče (nedodrželi jste námi doporučený způsob péče o tetování – aplikace folie Suprasorb F na 7 dní / doporučený krém) tak se hradí tatérovi poplatek za korekci v minimální výši 1.000,- Kč

Můžete nám poslat i kvalitní foto zahojeného tetování a dle toho si pak můžeme domluvit přímo termín ke korekci, pokud to bude potřeba... Nutnost korekce posoudí tedy pouze ten kdo vás tetoval.

Upozorňujeme že korekce zdarma se nevztahuje na předělávky a opravy tetování po jiném tatérovi, stejně tak se korekce zdarma nevztahuje na tetování umístěné na prstech ruky i nohou, dlaně, hřbet ruky, zápěstí, krk, na uchu nebo za uchem, nárty, v ohybu jako je loket, koleno a podobně.

Jsou to místa nevhodná pro umístění tetování, byli jste na to upozorněni a korekci zdarma na tyto místa tedy neuznáváme!

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN KOREKCE, TAK NA DALŠÍ TERMÍN KOREKCE BUDETE HRADIT ČÁSTKOU OD 1000,- KČ !

ZÁLOHA

BEZ ZÁLOHY TERMÍNY NEDĚLÁME A BEZ ZÁLOHY MOTIVY K TETOVÁNÍ NEPŘIPRAVUJEME

Záloha je vždy ve výši  od 1.000,- do 2.000,- Kč dle velikosti a složitosti motivu.

ÚHRADA JE DO 5-7 DNŮ OD DATA DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU A TO PŘEVODEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET - Platební instrukce a VS obdržíte při potvrzení termínu, věnujte tomu zvýšenou pozornost.

PROČ POŽADUJEME ZÁLOHU A DALŠÍ INFO O ZÁLOZE:    Záloha se vždy odečítá z celkové a předem domluvené ceny tetování. Záloha slouží i na přípravu motivu i když návrh motivu máte u nás již v domluvené ceně tetování zahrnut, ale bez zálohy si pro vás tatér/ka motiv předem nepředpřipraví a termín vám bude zrušen pokud zálohu nepošlete v domluvemém datu splatnosti.

Záloha tedy slouží i jako záruka toho že jste skutečně vážný zájemce o tetování a na termín tedy i skutečně přijdete.

Pokud pro vás připravujeme motiv, což činíme většinou každému a vy termín zrušíte, tak záloha logicky propadá = náš čas strávený přípravou motivu jsou hodiny práce = je to práce která není ani nemůže být zdarma.

Pokud chcete změnu termínu, záloha vám nepropadne, ale musíte nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději 3 pracovní dny před datem původně domluveného termínu. Pokud máte například termín domluvený na úterý, je třeba nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději do čtvrtka předešlého týdne.

Pro ty kdo neustále a z jakéhokoliv důvodu mění termíny, máme pravidlo 2x a dost, při domluvě třetího nového termínu budeme požadovat platbu v plné výši tetování předem !  

 

V PŘÍPADĚ ÚPLNÉHO ZRUŠENÍ TERMÍNU Z VAŠÍ STRANY JE ZÁLOHA VŽDY NEVRATNÁ !

Domluvením se na termínu a zaplacením zálohy souhlasíte s naší budoucí spoluprací a stejně tak i my. V případě zrušení termínu z Vaší strany dochází k situacím, kdy na Vámi zarezervovaný termín nemáme nahned jiného klienta a tudíž přicházíme o čas i peníze. My si našeho času vážíme a doufáme, že je tomu tak i u Vás...

Příprava motivu

Motiv si pro vás tatér/ka pouze před-připravuji dle vámi podaných informací které jste nám napsali (před domluvením se na termínu) a toto činní až po úhradě zálohy!

Na místě a tedy osobně v den termínu, se před-připravený motiv společně doladí a to včetně jeho velikosti a umístění motivu a to přímo na vašem těle.

Teprve poté kdy je vše ujasněno, se motiv i tetuje - ve stejném termínu.

Před-připravené motivy tedy i z tohoto důvodu zásadně nikomu a předem neposíláme! Preferujeme osobní přístup při kterém máme možnost spolu i osobně mluvit a k předpřipravenému motivu se tak můžeme i lépe vyjádřit a stejně tak i vy a toto není možné při pouhém psaní zprávy.

Kdo by měl zájem o konzultaci navíc a tedy ještě před domluveným termínem kdy se i tetuje, hradí se na místě jednorázový poplatek ve výši 1000,- Kč a nutno se objednat předem.  

Dárkové poukazy

Kdo má dárkový poukaz, zálohu posílat nemusí ! Ale je třeba nás o tom informovat při domluvení se na termínu, že vlastníte dárkový poukaz.

Jako záloha na termín tedy slouží hotnota poukazu ve výši 1000,- až 2000,- Kč. Smluvní podmínky a další informace o záloze najdete výše.

Dárkový poukaz možno objednat zde

Dárkový poukaz můžete využít i pro sebe jako předplacenou službu od nás.

Hotovost za poukaz nevyplácíme ani nevracíme, proto dobře zvažte zda obdarovaný poukaz skutečně využije!

Další důležité upozornění

Upozorňujeme že s čerstvým tetováním se nesmíte 1 měsíc opalovat, nemůžete 7-10 dní chodit cvičit do posilovny, ani chodit do bazénu a není vhodné v průběhu hojení ani 1-2 měsíce před tetováním užívat antibiotika!

Slunit se můžete až za měsíc (+ mazat ochranným krémem s UV +30 a více) cvičit, posilovat a do bazénu nebo rybníka můžete až za 7-10 dní kdy je tetování již ,,vyloupané,, a nehrozí tedy zanesení nečistoty a následné infekce, nebo předčasnému odmáčení nebo násilnému odření stroupků.

S týdení folií Suprasorb F můžete pouze do čisté vody – osprchování.

Nedávejte se tetovat poku jste těhotná nebo kojíte.

NENESEME JAKOUKOLIV ODPOVĚDNOST ZA VAŠÍ NESPRÁVNOU PÉČI O ČERSTVÉ TETOVÁNÍ !

Opuštěním prostor studia je tedy následná péče o tetování zcela a jen na vás !

Kdo se neřídil našim doporučením jak se o tetování správně starat a má jakýkoliv problém, řeš ho přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

 

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN TETOVÁNÍ, ANI SE PŘEDEM NEOMLUVÍTE, NEBO SI NEDOHODNETE NÁHRADNÍ TERMÍN, BUDEME PO VÁS POŽADOVAT SMLUVNÍ POKUTU V PLNÉ VÝŠI DOMLUVENÉ CENY TETOVÁNÍ, SE SPLATNOSTÍ DO 5 DNŮ OD DATA TERMÍNU NA KTERÝ JSTE SE BEZ JAKÉKOLIV OMLUVY NEDOSTAVILI !

 

Děkujeme že jste si tyto informace přečetli a berete je na vědomí.

Odesláním zálohy souhlasíte s obsahem veškerého výše uvedeného upozornění - smluvních podmínek.

 

Pro jakékoliv další dotazy neváhejte zavolat na tel. 776 675 485 nebo napište na e-mail nebo na fb do zprávy, nejlépe tam kde jsme se již původně domlouvali, ať víme oč šlo a v odpovědi vždy zanechte i původní zprávu, psát na dvě místa zároveň nebo psát na e-mail bez zanechání původní zprávy, jen zkomplikuje a prodlouží dobu kdy vám můžeme odpovědět.

Upozorňujeme že e-mail neslouží jako mesenger pro okamžitou odpověď na vaši zprávu a nikdy nemůžeme odpovědět ihned ani na mesengeru, stejně tak i když píšete na fb stránku nebo instagram do zpráv. To že jsme on-line ještě neznamená že máme mobil v ruce :)  Věnujeme se i tetování, přípravou motivů pro další objednané klienty před vámi a taky máme i dny volna. Takže tpělivost... odpovíme hned jak nám na to zbyde čas.

PRO AKUTNÍ DOTAZY, ZMĚNY TERMÍNU, VŽDY ZAVOLEJTE !

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás !