DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VÁS - SMLUVNÍ PODMÍNKY

Pokud jste v posledních 14ti dnech pobývali v oblastech zasažených Koronavirem a máte u nás domluvený termín na tetování, konzultaci nebo jen kontrolu tetování či korekci, přeobjednejte se prosím na náš e-mail: info@tattoo-club.cz nebo na fb/ig do zprávy.  Využít můžete i formulář přímo zde na našem webu.

Toto je preventivní opatření a platí do odvolání!

SEZNAM RIZIKOVÝCH OBLASTÍ: Čína, Jižní Korea, Hong Kong, Írán, Itálie (regiony Benátsko, Lombardie Emilia - Romagna a Piedmont), Japonsko, Singapur. Aktuální seznam oblastí najdete na webu www.khshk.cz

___________________________________________________________________

 

14 dní před termínem tetování se vůbec neopalujte a vyhýbejte se pobytu na slunci (včetně solária). Místo tetování nesmí být přehnaně opálené nebo dokonce spálené od sluníčka!

Pokud jste nachlazený nebo dokonce nemocný, termín po domluvě změníme, jinak vám hrozí propadnutí zálohy.

24 hodin před, ani po tetování není vhodné pít alkohol, hodinu před ani po tetování nepít silnou kávu ani energetické nápoje.

Je dobré se na termín tetování dobře vyspat, dodržet pitný režim (minerálky, ovocný čaj, voda), být najedený, přijít v pohodě a ne ve stresu a taky ať nemusíte nikam spěchat.

Naprosto nevhodné je odejít s čerstvým tetováním hned do práce, obzvlášť když máte práci v nečistém prostředí kde není možné se o čerstvé tetování řádně postarat. Udělejte si na termín tetování i těsně po něm volno.

Na domluvený termín přijďte v přesně domluvený čas, tedy určitě ne dříve nebo snad dokonce později.

 

Pro následnou péči o čerstvé tetování mějte na doma připravené :

Na první den / 3-4 hodiny po tetování: potravinářskou folii a tekuté antibakteriální mýdlo např.Protex, k péči o tetování pro první den je nezbytné.

Druhý až 7 den se tetování ošetřuje mastí Tatt After Care (k dostání u nás za 200,- Kč)

nebo...

jako nejnovější a aktuálně dosud nejlepší způsob péče o bezproblémové hojení čerstvého tetování, vám nabídneme týdenní folii Suprasorb F, kterou vám na místě aplikujeme a vy si ji pak za 7 dní sami sundáte.

Pod touto folií se tetování bezproblému zahojí a odpadá vám tím složitější způsob péče o vaše čerstvé tetování a také se tím vyhnete riziku vzniku infekce.

Můžete s touto folií i do vody (pouze čistá voda při sprchování, žádné saponáty, pěna nebo sůl do koupele, ani mýdlo nesmí s folií přijít přímo do styku, stejně tak chlorovaná voda v bazénu ničí ty správné účinky této speciální folie)

Po sundání folie se tetování musí ještě ošetřovat regeneračním krémem, který vám doporučíme, například speciální krém Tatt After Care

Aplikace folie Suprasorb F je za poplatek 100,- nebo 200,- Kč dle velikosti plochy a speciální krém Tatt After Care nabízíme za 200,- Kč

Na místě od nás každý obdrží veškeré instrukce k péči i v tištěné podobě.

 

!!! Upozorňujeme !!!

Pokud jste v posledních 14ti dnech pobývali v oblastech zasažených Koronavirem a máte u nás domluvený termín na tetování, konzultaci nebo jen kontrolu tetování či korekci, přeobjednejte se prosím na náš e-mail: info@tattoo-club.cz nebo na fb/ig do zprávy. Využít můžete i formulář přímo zde na našem webu.

Toto je preventivní opatření a platí do odvolání!

SEZNAM RIZIKOVÝCH OBLASTÍ: Čína, Jižní Korea, Hong Kong, Írán, Itálie (regiony Benátsko, Lombardie Emilia - Romagna a Piedmont), Japonsko, Singapur. Aktuální seznam oblastí najdete na webu www.khshk.cz

 

Pokud se na termín tetování dostavíte spálený od sluníčka, pošleme vás domů a záloha vám propadne – místo tetování nesmí být přehnaně opálené ani spálené sluncem !!!

Pokud by jste onemocněli, nebo jste byli nachlazený (kašel, rýma), je třeba nám to také  ihned napsat a termín po domluvě přesuneme!

Obzvlášť pokud by jste užívali léky na ředění krve (Varfarin a pod.) nebo jste užívali antibiotika 1-2 měsíce před termínem tetování, nebo je máte užívat těsně po tetování, případně užíváte i jiné léky, neprodleně nás informujte jaké léky užíváte a dle toho si domluvíme jiný termín.

Upozorňujeme, že pokud se dostavíte na termín tetování nemocný nebo jen nachlazený, máte kašel, silnou rýmu, teplotu, střevní potíže, tak vás pošleme domů a záloha vám propadne !  PŘEOBJEDNEJTE SE POKUD JSTE NEMOCNÝ !

Tetovat se má dát výhradně zdravý člověk !

Jakékoliv nachlazení je známkou snížené imunity a následně i špatného hojení!

Takže pokud nechcete za stejnou práci případně platit dvakrát, dejte se tetovat jen když jste zdravý a berte ohledy i na nás, protože když díky vám onemocníme i my, tak pak musíme všem dalším lidem zrušit termíny. Nebuďte tedy bezohlední a nemyslete jen na sebe…

 

Na termín tetování není vhodné vodit větší počet osob, nebo snad dokonce malé děti.

Berte prosím na vědomí, že malé děti do prostor kde se tetuje prostě nepatří !

!!! Zajistěte si pro ně hlídání !!!

Nejlépe přijďte sami, nebo s doprovodem max 1 dospělé osoby.

 

KOREKCE TETOVÁNÍ

 

Někdy je nutná - předělávky, větší černé plochy a podobně.

Realizuje se po 2 až do 6-ti měsíců od data tetování.

Kdo se na kontrolu objedná až po této lhůtě: ( po 6-ti měs. ), nebo je korekce nutná z důvodů vaší nesprávné péče (nedodrželi jste námi doporučený způsob péče o tetování – aplikace folie Suprasorb F na 7 dní / krém Tatt After Care) tak se hradí tatérovi poplatek za korekci v minimální výši 1.000,- Kč

Můžete nám poslat i kvalitní foto zahojeného tetování a dle toho si pak můžeme domluvit přímo termín ke korekci, pokud to bude potřeba... Nutnost korekce posoudí tedy pouze ten kdo vás tetoval.

Upozorňujeme že korekce zdarma se nevztahuje na předělávky a opravy tetování po jiném tatérovi, stejně tak se korekce zdarma nevztahuje na tetování umístěné na prstech ruky i nohou, dlaně, hřbet ruky, zápěstí, krk, na uchu nebo za uchem, nárty, v ohybu jako je loket, koleno a podobně.

Jsou to místa nevhodná pro umístění tetování, byli jste na to upozorněni a korekci zdarma na tyto místa tedy neuznáváme!

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN KOREKCE, TAK NA DALŠÍ TERMÍN KOREKCE BUDETE HRADIT ČÁSTKOU OD 1000,- KČ !

ZÁLOHA

BEZ ZÁLOHY TERMÍNY NEDĚLÁME A BEZ ZÁLOHY MOTIVY K TETOVÁNÍ NEPŘIPRAVUJEME

Záloha je vždy ve výši  od 1.000,- do 2.000,- Kč dle velikosti a složitosti motivu.

ÚHRADA JE DO 5-7 DNŮ OD DATA DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU A TO PŘEVODEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET - Platební instrukce a VS obdržíte při potvrzení termínu, věnujte tomu zvýšenou pozornost.

PROČ POŽADUJEME ZÁLOHU A DALŠÍ INFO O ZÁLOZE:    Záloha se vždy odečítá z celkové a předem domluvené ceny tetování. Záloha slouží i na přípravu motivu i když návrh motivu máte u nás již v domluvené ceně tetování zahrnut, ale bez zálohy si pro vás tatér/ka motiv předem nepředpřipraví a termín vám bude zrušen pokud zálohu nepošlete v domluvemém datu splatnosti.

Záloha tedy slouží i jako záruka toho že jste skutečně vážný zájemce o tetování a na termín tedy i skutečně přijdete.

Pokud pro vás připravujeme motiv, což činíme většinou každému a vy termín zrušíte, tak záloha logicky propadá = náš čas strávený přípravou motivu jsou hodiny práce = je to práce která není ani nemůže být zdarma.

Pokud chcete změnu termínu, záloha vám nepropadne, ale musíte nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději 3 pracovní dny před datem původně domluveného termínu. Pokud máte například termín domluvený na úterý, je třeba nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději do čtvrtka předešlého týdne.

Pro ty kdo neustále a z jakéhokoliv důvodu mění termíny, máme pravidlo 2x a dost, při domluvě třetího nového termínu budeme požadovat platbu v plné výši tetování předem !  

 

V PŘÍPADĚ ÚPLNÉHO ZRUŠENÍ TERMÍNU Z VAŠÍ STRANY JE ZÁLOHA VŽDY NEVRATNÁ !

Domluvením se na termínu a zaplacením zálohy souhlasíte s naší budoucí spoluprací a stejně tak i my. V případě zrušení termínu z Vaší strany dochází k situacím, kdy na Vámi zarezervovaný termín nemáme jiného klienta a tudíž přicházíme o čas i peníze. My si našeho času vážíme a doufáme, že je tomu tak i u Vás...

Příprava motivu

 

Motiv si pro vás tatér/ka pouze před-připravuji dle vámi podaných informací které jste nám napsali (před domluvením se na termínu) a toto činní až po úhradě zálohy!

Na místě a tedy osobně v den termínu, se před-připravený motiv společně doladí a to včetně jeho velikosti a umístění motivu a to přímo na vašem těle.

Teprve poté kdy je vše ujasněno, se motiv i tetuje - ve stejném termínu.

Před-připravené motivy tedy i z tohoto důvodu zásadně nikomu a předem neposíláme! Preferujeme osobní přístup při kterém máme možnost spolu i osobně mluvit a k předpřipravenému motivu se tak můžeme i lépe vyjádřit a stejně tak i vy a toto není možné při pouhém psaní zprávy.

Kdo by měl zájem o konzultaci navíc a tedy ještě před domluveným termínem, hradí se na místě jednorázový poplatek ve výši 1000,- Kč

Další důležité upozornění

Upozorňujeme že s čerstvým tetováním se nesmíte 1 měsíc opalovat, nemůžete 7-10 dní chodit cvičit do posilovny, ani chodit do bazénu a není vhodné v průběhu hojení ani 1-2 měsíce před tetováním užívat antibiotika!

Slunit se můžete až za měsíc (+ mazat ochranným krémem s UV +30 a více) cvičit, posilovat a do bazénu nebo rybníka můžete až za 7-10 dní kdy je tetování již ,,vyloupané,, a nehrozí tedy zanesení nečistoty a následné infekce, nebo předčasnému odmáčení nebo násilnému odření stroupků.

S týdení folií Suprasorb F můžete pouze do čisté vody – osprchování.

NENESEME JAKOUKOLIV ODPOVĚDNOST ZA VAŠÍ NESPRÁVNOU PÉČI O ČERSTVÉ TETOVÁNÍ !

Opuštěním prostor studia je tedy následná péče o tetování zcela a jen na vás !

Kdo se neřídil našim doporučením jak se o tetování správně starat a má jakýkoliv problém, řeš ho přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

 

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN TETOVÁNÍ, ANI SE PŘEDEM NEOMLUVÍTE, NEBO SI PŘEDEM NEDOHODNETE NÁHRADNÍ TERMÍN, BUDEME PO VÁS POŽADOVAT SMLUVNÍ POKUTU V PLNÉ VÝŠI DOMLUVENÉ CENY TETOVÁNÍ, SE SPLATNOSTÍ DO 5 DNŮ OD DATA TERMÍNU NA KTERÝ JSTE SE NEDOSTAVILI !

Děkujeme že jste si tyto informace přečetli a berete je na vědomí.

Odesláním zálohy souhlasíte s obsahem veškerého výše uvedeného upozornění - smluvních podmínek.

 

Pro jakékoliv další dotazy neváhejte zavolat na tel. 776 675 485 nebo napište na e-mail nebo na fb do zprávy, nejlépe tam kde jsme se již původně domlouvali, ať vím oč šlo a v odpovědi vždy zanechte i původní zprávu, psát na dvě místa zároveň nebo psát na e-mail bez zanechání původní zprávy, jen zkomplikuje a prodlouží dobu kdy vám můžeme odpovědět.

Upozorňujeme že e-mail neslouží jako mesenger pro okamžitou odpověď na vaši zprávu a nikdy nemůžeme odpovědět ihned, stejně tak když píšete na fb nebo instagram do zpráv. Nesedíme u PC ani nemáme mobil v ruce 24h denně, věnujeme se i tetování, přípravou motivů pro další objednané klienty před vámi a taky máme i dny volna.

PRO AKUTNÍ DOTAZY, ZMĚNY TERMÍNU, VŽDY ZAVOLEJTE !

Děkujeme za pochopení a těším se na Vás !


IČO: 489 84 868